Prodej a servis
vozů IVECO

...
+420 354 430 060
Pracovní dny 7:00 - 21:00

Servis

Součástí služby je zabezpečení nepřetržité pohotovosti - technické pomoci při poruchách na cestě. Pro řidiče opravovaných vozidel je k dispozici denní místnost s TV.
Objednávka do servisu
Ing. František Petránek
Telefon: 737 269 941
po-pá: 7.00 - 21.00, so: 8.00 - 13.00
Vedoucí servisu
František Kroupa
Telefon: 737 269 942
po-pá: 7.00 - 21.00, so: 8.00 - 13.00
Přijímací technik
Poptat servis
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Asistenční non-stop servis
24 hodin/361 dní v roce
Telefon: +420 737 269 941, +420 737 269 942
Poptat servis
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Servis Kern-Cheb
Společnost KERN Cheb s. r. o. v roce 1995 rozšířila dopravní firmu o další středisko - autoservis nákladních vozidel zpočátku pro opravu vlastních vozidel. Z důvodů kompletní nabídky prodejních a servisních služeb pro nákladní a užitková vozidla IVECO firma v roce 1998 splnila kvalitativní standardy společnosti IVECO, které jsou podmínkou pro získání titulu autorizovaný servis vozidel IVECO.
 
Pracovníci servisu absolvují pravidelná školení, která zajišťuje společnost IVECO prostřednictvím svého školícího centra Iveco Product Academy Vysoké Mýto. Servis poskytuje kompletní rozsah záručních i pozáručních oprav v dvousměnném provozu.

Vybavení servisu:

4x stání, 2 kanály s kanálovými zvedáky, 1x stání se sloupovým zvedákem.
Diagnostické zařízení EASY pro vozidla Iveco a nově také d.z. JALTEST s možností hloubkové diagnostiky široké palety nákladních vozidel, přívěsů, návěsů a dodávek všech běžných značek. Laserová diagnostika pro kontrolu geometrie kol. Pohotovostní vozidlo - pojízdná dílna na podvozku Iveco. 

Služby servisu:

 • záruční a pozáruční servis vozidel Iveco
 • údržby vozidel
 • elektrodílna
 • opravy havarovaných vozidel
 • pomoc při řešení pojistných událostí
 • kontrola seřízení geometrie kol a náprav nákladních automobilů, autobusů, přívěsů a návěsů laserovým diagnostickým přístrojem GTL Truck profi
 • příprava a zajištění STK, emise
 • montáž tažných zařízení
 • montáž autorádií
 • asistenční NON-STOP servis
 • plnění a opravy klimatizací nákladních a osobních vozidel zařízením spol. STARLINE CLEVER GV STP006
Přistavit a vyzvednout vozidlo z autoservisu je možné po dobu 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

Prodej originálních náhradních dílů Iveco

V rámci poskytování komplexních služeb zajišťujeme prodej originálních náhradních dílů IVECO. U starších vozidel na přání zákazníka zajistíme také alternativní náhradní díly Iveco. Servis disponuje širokým množstvím náhradních dílů, které jsou skladem k okamžitému použití. Náhradní díly, které nejsou na skladě, jsou k dodání do 24 - 48 hodin.

Novinky
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připraven poměřit síly v nejtěžším rallye závodě na světě, na Dakaru 2019
Novinka IVECO
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připraven poměřit síly v nejtěžším rallye závodě na světě, na Dakaru 2019 Tým PETRONAS De Rooy IVECO se zúčastní 41. ročníku Dakarské Rallye se čtyřmi nákladními vozy IVECO Powerstar, za jejichž volant usedne Gerard De Rooy; Federico Villagra; Ton van Genugten; a zkušený jezdec Maurik van den Heuvel.
Důležité upozornění na nelegálně šířené fotografie Iveco Stralis
Novinka IVECO
Důležité upozornění na nelegálně šířené fotografie Iveco Stralis V posledních dnech byly na některých kanálech sociálních médií publikovány fotografie 'údajně' zobrazující nový model IVECO Stralis. Jedná pouze o jednu ze studií a snímky byly pořízeny nelegálně.
Testování nového Stralisu na akci „IVECO X-DAY“
Novinka IVECO
Testování nového Stralisu na akci „IVECO X-DAY“ Společnost IVECO uspořádala 26. října 2018 v pískovně ve Valticích v jihomoravském regionu prezentační akci vozidel Stralis X-Way určených jak na silnici, tak do terénu. Pro zákazníky z České republiky, Slovenska a Rumunska byl připraven zajímavý program, během kterého si mohli zájemci vyzkoušet jízdní vlastnosti nových vozidel a zároveň získat potřebné technické a obchodní informace.
IVECO vítá osvobození vozidel na zemní plyn od dálničního mýta v Německu, které urychlí přechod k zelené logistice po celé Evropě
Novinka IVECO
IVECO vítá osvobození vozidel na zemní plyn od dálničního mýta v Německu, které urychlí přechod k zelené logistice po celé Evropě Německý parlament schválil zákon, kterým jsou vozidla na stlačený a zkapalněný zemní plyn (CNG a LNG) od 1. ledna do 31. prosince 2020 osvobozeny od povinnosti platit dálniční mýto.
Více novinek
KERN Cheb, spol. s r.o.
+420 354 430 060
Pracovní dny 7:00 - 21:00

KERN Cheb, spol. s r.o.

Truhlářská 1713/3,
350 02, Cheb

Zobrazit na mapě
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.