Prodej a servis
vozů IVECO

...
+420 354 430 060
Pracovní dny 7:00 - 21:00

Servis

Součástí služby je zabezpečení nepřetržité pohotovosti - technické pomoci při poruchách na cestě. Pro řidiče opravovaných vozidel je k dispozici denní místnost s TV.
Objednávka do servisu
Ing. František Petránek
Telefon: 737 269 941
po-pá: 7.00 - 21.00, so: 8.00 - 13.00
Vedoucí servisu
František Kroupa
Telefon: 737 269 942
po-pá: 7.00 - 21.00, so: 8.00 - 13.00
Přijímací technik
Poptat servis
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Asistenční non-stop servis
24 hodin/361 dní v roce
Telefon: +420 737 269 941, +420 737 269 942
Poptat servis
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Servis Kern-Cheb
Společnost KERN Cheb s. r. o. v roce 1995 rozšířila dopravní firmu o další středisko - autoservis nákladních vozidel zpočátku pro opravu vlastních vozidel. Z důvodů kompletní nabídky prodejních a servisních služeb pro nákladní a užitková vozidla IVECO firma v roce 1998 splnila kvalitativní standardy společnosti IVECO, které jsou podmínkou pro získání titulu autorizovaný servis vozidel IVECO.
 
Pracovníci servisu absolvují pravidelná školení, která zajišťuje společnost IVECO prostřednictvím svého školícího centra Iveco Product Academy Vysoké Mýto. Servis poskytuje kompletní rozsah záručních i pozáručních oprav v dvousměnném provozu.

Vybavení servisu:

4x stání, 2 kanály s kanálovými zvedáky, 1x stání se sloupovým zvedákem.
Diagnostické zařízení EASY pro vozidla Iveco a nově také d.z. JALTEST s možností hloubkové diagnostiky široké palety nákladních vozidel, přívěsů, návěsů a dodávek všech běžných značek. Laserová diagnostika pro kontrolu geometrie kol. Pohotovostní vozidlo - pojízdná dílna na podvozku Iveco. 

Služby servisu:

 • záruční a pozáruční servis vozidel Iveco
 • údržby vozidel
 • elektrodílna
 • opravy havarovaných vozidel
 • pomoc při řešení pojistných událostí
 • kontrola seřízení geometrie kol a náprav nákladních automobilů, autobusů, přívěsů a návěsů laserovým diagnostickým přístrojem GTL Truck profi
 • příprava a zajištění STK, emise
 • montáž tažných zařízení
 • montáž autorádií
 • asistenční NON-STOP servis
 • plnění a opravy klimatizací nákladních a osobních vozidel zařízením spol. STARLINE CLEVER GV STP006
Přistavit a vyzvednout vozidlo z autoservisu je možné po dobu 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

Prodej originálních náhradních dílů Iveco

V rámci poskytování komplexních služeb zajišťujeme prodej originálních náhradních dílů IVECO. U starších vozidel na přání zákazníka zajistíme také alternativní náhradní díly Iveco. Servis disponuje širokým množstvím náhradních dílů, které jsou skladem k okamžitému použití. Náhradní díly, které nejsou na skladě, jsou k dodání do 24 - 48 hodin.

Novinky
Mějte vše pod kontrolou hlasem. Představujeme hlasového společníka na základě technologie Amazon Web Services
Novinka IVECO
Mějte vše pod kontrolou hlasem. Představujeme hlasového společníka na základě technologie Amazon Web Services Špičkový projekt značky IVECO, postavený na bázi technologií Amazon Web Services (AWS) a realizovaný zavedením hlasové služby prostřednictvím produktu Amazon Alexa, udává nové standardy v oblasti inovativních služeb pro řidiče.
IVECO ON inovuje bezpečnost provozu. Zavádí osobní bezpečnostní hlášení řidiče
Novinka IVECO
IVECO ON inovuje bezpečnost provozu. Zavádí osobní bezpečnostní hlášení řidiče IVECO rozšiřuje svoji nabídku digitálních služeb zaměřených na řidiče o nové funkce bezpečného řízení pro IVECO S-Way a současné modely DAILY. Tato služba je v automobilovém odvětví jako první koncipována tak, aby pomohla zákazníkům stát se bezpečnějšími řidiči.
IVECO představuje novou značku IVECO ON pro oblast služeb a dopravních řešení
Novinka IVECO
IVECO představuje novou značku IVECO ON pro oblast služeb a dopravních řešení IVECO ON je nový název, který zastřešuje nabídku služeb a dopravních řešení určených ke zlepšení produktivity a snížení celkových nákladů na vlastnictví (TCO) pro zákazníky IVECO a současně přispívá ke zvýšení bezpečnosti a celkového pohodlí pro řidiče.
IVECO S-Way NP 460 získává ocenění Sustainable Truck of the Year 2021
Novinka IVECO
IVECO S-Way NP 460 získává ocenění Sustainable Truck of the Year 2021 Tahač IVECO S-Way NP 460 ve verzi LNG získal ocenění Sustainable Truck of the Year 2021. Toto ocenění, nyní již v pátém ročníku, vytvořil italský odborný časopis Vado e Torno. Vítěze vybírá porota složená z profesionálních novinářů na základě indexu udržitelné dopravy.
Více novinek
KERN Cheb, spol. s r.o.
+420 354 430 060
Pracovní dny 7:00 - 21:00

KERN Cheb, spol. s r.o.

Truhlářská 1713/3,
350 02, Cheb

Zobrazit na mapě
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.